Michał Rogowicz | 17-04-2014 10:46 |

Aplikacje Interia.pl na smartfony Nokia X

Nokia XUżytkownicy smartfonów Nokia X z systemem operacyjnym Google Android mogą cieszyć się z dostępności aplikacji Interia.pl na swoich produktach. Dostępne tytuły to INTERIA FAKTY, INTERIA SPORT oraz CZATeria.

INTERIA.PL mocno inwestuje w rozwój technologii mobilnej. Nokia X to już kolejna platforma umożliwiająca przeglądanie najnowszych newsów z kraju i ze świata oraz służąca do komunikacji z innymi użytkownikami. INTERIA FAKTY zawiera informacje z portalu, a także wiele usług, takich jak: prognoza pogody, kursy walut, notowania giełdowe a horoskop.

Udostępnienie naszych aplikacji na platformie Nokia X jest naturalnym ruchem, wpisującym się w założoną politykę udostępnienia portalu za pośrednictwem wszystkich możliwych urządzeń, z których korzystają nasi użytkownicy. W krótkim czasie nasze flagowe produkty pojawią się na kolejnych platformach.

zapowiada Maciej Wiktorowski, kierownik ds. serwisów mobilnych&big data Grupy INTERIA.PL.

Cieszymy się, że INTERIA.PL zdecydowała się udostępnić swoje aplikacje na platformę Nokia X. To duża wartość dla użytkowników naszych smartfonów i na pewno chętnie będą z nich korzystać.

powiedział Dariusz Zalewski, Nokia Poland, Developers Relations , CEE Area Head.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama