Michał Rogowicz | 19-05-2015 10:55 |

Aplikacja Veedo.pl dla Windows Phone

Veedo dla Windows Phone
Veedo.pl to serwis TVNu, który w ostatnim czasie jest mocno promowany. Na różnych imprezach, w materiałach dziennikarskich TVNu i nie tylko. Teraz Użytkwonicy Windows Phone mają dostęp do bogatej bazy treści Veedo.pl. Oprogramowanie jest darmowe.

szybki i wygodny dostęp do newsów ze świata rozrywki, zdjęcia i klipy video, które biją rekordy popularności, informacje z ostatniej chwili, relacje na żywo z najciekawszych wydarzeń ze świata show biznesu w jednym „kafelku”? Te wszystkie materiały są już dostępne na smartfonach z rodziny Lumia (z systemem operacyjnym Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1) dzięki aplikacji Veedo.pl.

Veedo.pl to rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Najciekawsze wydarzenia można oglądać na żywo. Serwis umożliwia także dodawanie filmów przez użytkowników.

Aplikacja mobilna Windows Phone jest przeznaczona dla użytkowników serwisu Veedo.pl korzystających z wersji 8.x systemu operacyjnego Windows Phone (Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1). Aplikacja jest zgodna z wyznacznikami UX wymaganymi przez operatora, wspiera urządzenia o niskich parametrach pamięci operacyjnej.

Veedo.pl jest już kolejną aplikacją od Grupy TVN (wcześniej: Kontakt 24, Fakty TVN oraz TVN Meteo) dostępną na smartfony Lumia.

veedo

 • Tom73

  Przeczytałem artykuł. Zainstalowałem. Przejrzałem. I wywaliłem. I niestety muszę się zgodzić z komentarzem pod którymś artykułem. Portal o nazwie infonokia powinien promować produkt o tej nazwie, skoro już go nie ma to może jakieś informacje o Lumiach. Ale żeby polecać aplikację produkcji tvn to już stanowczo za wiele. Panie Michale lepiej już nic nie pisać skoro nie ma informacji niż wymyślać tematy zastępcze. Pełno ich szczególnie teraz . Pozdrawiam

  • dziękuje za opinie, ale jakieś propozycje dotyczące tematów?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama