Michał Rogowicz | 20-12-2013 10:56 |

Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone. Co oferuje?

Qpony na Windows Phone

Qpony na Windows Phone

W platformie Windows Phone Store zadebiutowała nowa aplikacja Qpony.pl. Jest to program z zniżkami do różnych miejsc. Do tej pory znałem papierową wersję w Poznaniu, a teraz Qpony.pl wchodzą w świat mobilny.

Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone pozwala użytkownikowi na m.in. na wyszukiwanie aktualnych kuponów z podziałem na kategorie: najpopularniejsze, najnowsze, do wykorzystania najbliżej lokalizacji użytkownika oraz ulubione. Możliwe jest także wyszukiwanie kuponów z danej kategorii tematycznej np.: jedzenie, rozrywka czy zakupy. Istotną funkcją jest wykorzystanie w aplikacji systemu geolokalizacji, która umożliwia nie tylko wskazanie miejsca najbliższej realizacji kuponu ale także umożliwia intuicyjne włączenie nawigacji w telefonie użytkownika.

Qpony.pl to kupony rabatowe, promocje i zniżki do najlepszych miejsc w Twojej okolicy. Jeżeli jesteś promohunter, często korzystasz z kuponów (np McDonald ) to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Już niedługo znajdziesz kupony między innymi do: McDonald’s, Burger King, HM, CA, Cropp, Rossmann, Empik, Esotiq, KFC, North Fish, Sphinx, Multikino, Coffee Heaven, Pizza Hut, House, CCC, River Island, Apart, Pandora, Diverse, Duka, Cubus, C and A, Intimissimi, Sephora, Douglas, SuperPharm, Calzedonia, Yes, Wittchen, Yves Rocher, Ania Kruk.

Qpony

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama