Michał Rogowicz | 20-12-2013 10:56 |

Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone. Co oferuje?

Qpony na Windows Phonea Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone. Co oferuje?

Qpony na Windows Phone

W platformie Windows Phone Store zadebiutowała nowa aplikacja Qpony.pl. Jest to program z zniżkami do różnych miejsc. Do tej pory znałem papierową wersję w Poznaniu, a teraz Qpony.pl wchodzą w świat mobilny.

Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone pozwala użytkownikowi na m.in. na wyszukiwanie aktualnych kuponów z podziałem na kategorie: najpopularniejsze, najnowsze, do wykorzystania najbliżej lokalizacji użytkownika oraz ulubione. Możliwe jest także wyszukiwanie kuponów z danej kategorii tematycznej np.: jedzenie, rozrywka czy zakupy. Istotną funkcją jest wykorzystanie w aplikacji systemu geolokalizacji, która umożliwia nie tylko wskazanie miejsca najbliższej realizacji kuponu ale także umożliwia intuicyjne włączenie nawigacji w telefonie użytkownika.

Qpony.pl to kupony rabatowe, promocje i zniżki do najlepszych miejsc w Twojej okolicy. Jeżeli jesteś promohunter, często korzystasz z kuponów (np McDonald ) to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Już niedługo znajdziesz kupony między innymi do: McDonald’s, Burger King, HM, CA, Cropp, Rossmann, Empik, Esotiq, KFC, North Fish, Sphinx, Multikino, Coffee Heaven, Pizza Hut, House, CCC, River Island, Apart, Pandora, Diverse, Duka, Cubus, C and A, Intimissimi, Sephora, Douglas, SuperPharm, Calzedonia, Yes, Wittchen, Yves Rocher, Ania Kruk.

79d995c5 4aea 4349 a164 1f7237086f3c Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone. Co oferuje? Aplikacja Qpony.pl na Windows Phone. Co oferuje?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama