Michał Rogowicz | 17-04-2012 10:10 |

Aplikacja NK.pl dla Windows Phone

nk.pl na windows phoneNajwiększy polski portal społecznościowy otworzył się na użytkowników systemu operacyjnego Windows Phone. W Windows Marketplace można pobrać oprogramowanie umożliwiający łatwiejszy dostęp do zasobów NK.pl.

Nowa aplikacja od NK została zaprojektowana specjalnie pod system operacyjny Windows Phone 7 i powstała w ścisłej współpracy z firmami Nokia i Microsoft. Projekt został oparty o wytyczne interfejsu Metro, który staje się właśnie standardem we wszystkich produktach Microsoft. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na wysoką jakość obsługi aplikacji i wygodne, intuicyjne korzystanie. Aplikacja łączy się z serwerami NK i umożliwia korzystanie z serwisu nk.pl. Program daje dostęp do takich funkcji portalu, jak m.in.: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych czy galerie zdjęć.

Zobacz także: YouTube Pro. Świetny klient YouTube dla Windows Phone

Aplikacja nk.pl dla systemu Windows Phone 7 została napisana przez firmę Psiloc. Produkty mobilne najpopularniejszego polskiego portalu społecznościowego są konsekwentnie rozwijane. W bliskiej przyszłości można spodziewać się nowych wersji strony Lajt m.nk.pl, specjalnie dostosowanych do iPhone’ów i smartfonów z systemem Android.

Czy ktoś z Was korzysta z tej aplikacji? Co o niej sądzicie?

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama