michalrogowicz | 29-07-2013 09:55 |

Aplikacja Hipstamatic Oggl dostępna na Nokia Lumia. Kompatybilność z Instagram

Hipstamatic OgglFirma Nokia poinformowała o bezpłatnym udostępnieniu użytkownikom smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 popularnej aplikacji fotograficznej Hipstamatic Oggl. Oprogramowanie pozwala na dodawanie zdjęć w serwisie Instagram.

Nokia po raz pierwszy wprowadza Hipstamatic Oggl na platformę Windows Phone, umożliwiając korzystanie z nowych opcji robienia, edycji i udostępniania zdjęć.

Teraz użytkownicy smartfonów Nokia Lumia będą mogli dołączyć do ogólnoświatowej społeczności kreatywnych użytkowników i entuzjastów fotografii oraz korzystać na setki sposobów z kombinacji filtrów zwanych obiektywami i kliszami.

Aplikacja zawiera 5 gotowych obiektywów i klisz, przy użyciu których można robić i edytować zdjęcia. Użytkownicy mogą udostępniać fotografie w serwisach Oggl, Facebook, Twitter i Instagram, a także wybierać najlepsze zdjęcia z całej społeczności Oggl.

Więcej obiektywów i klisz można uzyskać, wybierając jedną z dwóch opcji subskrypcji: kwartalną za 10,49 PLN lub roczną za 34,49PLN. Obie opcje udostępniają pełne archiwum filtrów. Hipstamatic oferuje także 60- dniowy, bezpłatny dostęp użytkownikom, którzy pobiorą aplikację i założą konto do 9 września 2013 r.

Hipstamatic Oggl

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama