Michał Rogowicz | 27-03-2014 10:56 |

Angry Birds Rio za darmo w Windows Phone Store!

angry birds rio movie Angry Birds Rio za darmo w Windows Phone Store!Z platformy Windows Phone Store możecie pobrać za darmo popularną i niezwykle ciekawą grę Angry Birds Rio! Obecnie jest dostępna bez żadnych opłat!

Gier z serii Angry Birds chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Gry znane są na każdej platformie mobilnej oraz komputerowej. Obecnie Angry Birds są dosłownie wszędzie – gry planszowe, w sieci, czy w wersji na PC.

Ostatnio najnowszą wersją są Angry Birds Go! które oczywiście dostępne są ww wersji dla Windows Phone. Jednak juz niedługo ma zadebiutować nowy tytuł z serii Angry Birds, który ma być nieco gra RPG. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wracając do tematu newsa.

Angry Birds Rio jest dostępne za darmo w Windows Phone Store dla wszystkich smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Ja już na swojej Lumii mam, bo nie mogłem przegapić takiej okazji, a Wy? Pobieracie? simple smile Angry Birds Rio za darmo w Windows Phone Store!

1aea37c5 4760 4526 ba8b d5d6d085db8a Angry Birds Rio za darmo w Windows Phone Store! Angry Birds Rio za darmo w Windows Phone Store!

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama