Michał Rogowicz | 16-10-2013 11:47 |

Angry Birds GO! Na takie wściekłe ptaki czekałem! To zupełnie coś nowego!

Angry Birds GO Angry Birds GO! Na takie wściekłe ptaki czekałem! To zupełnie coś nowego!

Angry Birds GO!

Firma Rovio przygotowała trailer prezentujący nową wersję Wściekłych Ptaków – Angry Birds GO! I tym razem jest to zupełnie inny typ rozgrywki! Otóż zasada podobna co w Mario Cars, czyli ścigamy się bohaterami, w ciekawych autach, a dodatkowo możemy korzystać z… No właśnie zobaczcie simple smile Angry Birds GO! Na takie wściekłe ptaki czekałem! To zupełnie coś nowego!

Do tej pory we wszystkich wersjach Angry Birds zasada była prosta. Musimy niszczyć za pomocą naszych bohaterom przeciwników. Nowością były bronie, a także konstrukcję, w których ukrywają się przeciwnicy.

Teraz jednak będzie zupełnie inaczej. Od razu gdy odpaliłem trailer to zauważyłem olbrzymie podobieństwo do Mario Cars. W ten tytuł nagrałem się bardzo dużo i to ze znajomymi. Pamiętam, że przysporzyła nam sporo frajdy, a teraz możemy przeżyć podobne odczucia związane z Angry Birds GO!

W role kierowców wcielą się oczywiście postacie z gry. Podczas rozgrywki będzie można ulepszać swoje pojazdy, a także korzystać z bonusów, które nam pomogą, albo przeciwników unieszkodliwią.

Mi się taka wizja gry Angry Birds GO! bardzo podoba i na pewno ją ściągnę. Dodatkowo ma być dostępna za darmo, co jest dla nas miłym zaskoczeniem. Jednak na pewno będzie można kupić dodatkowe gifty za pomocą normalnej waluty.

A Wy co sądzicie o tej wersji Angry Birds? Dobry pomysł?

  • Zakrza

    Odświeżenie serii na plus. Byleby były aktualizacje, a nie jak przy SW2

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama