Michał Rogowicz | 16-10-2013 11:47 |

Angry Birds GO! Na takie wściekłe ptaki czekałem! To zupełnie coś nowego!

Angry Birds GO!

Angry Birds GO!

Firma Rovio przygotowała trailer prezentujący nową wersję Wściekłych Ptaków – Angry Birds GO! I tym razem jest to zupełnie inny typ rozgrywki! Otóż zasada podobna co w Mario Cars, czyli ścigamy się bohaterami, w ciekawych autach, a dodatkowo możemy korzystać z… No właśnie zobaczcie 🙂

Do tej pory we wszystkich wersjach Angry Birds zasada była prosta. Musimy niszczyć za pomocą naszych bohaterom przeciwników. Nowością były bronie, a także konstrukcję, w których ukrywają się przeciwnicy.

Teraz jednak będzie zupełnie inaczej. Od razu gdy odpaliłem trailer to zauważyłem olbrzymie podobieństwo do Mario Cars. W ten tytuł nagrałem się bardzo dużo i to ze znajomymi. Pamiętam, że przysporzyła nam sporo frajdy, a teraz możemy przeżyć podobne odczucia związane z Angry Birds GO!

W role kierowców wcielą się oczywiście postacie z gry. Podczas rozgrywki będzie można ulepszać swoje pojazdy, a także korzystać z bonusów, które nam pomogą, albo przeciwników unieszkodliwią.

Mi się taka wizja gry Angry Birds GO! bardzo podoba i na pewno ją ściągnę. Dodatkowo ma być dostępna za darmo, co jest dla nas miłym zaskoczeniem. Jednak na pewno będzie można kupić dodatkowe gifty za pomocą normalnej waluty.

A Wy co sądzicie o tej wersji Angry Birds? Dobry pomysł?

  • Zakrza

    Odświeżenie serii na plus. Byleby były aktualizacje, a nie jak przy SW2

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama