Michał Rogowicz | 04-04-2013 09:28 |

Amazing Alex, nowy hit od twórców Angry Birds, dla Windows Phone 8!

amazing alexW Windows Phone Store zadebiutowała kolejna gra. Tym razem jest to Amazing Alex. Jest to tytuł stworzony przez firmę Rovio, producenta hitu Angry Birds. Amazing Alex kompatybilny jest z Windows Phone 8.

Już w lipcu ubiegłego roku pisaliśmy, że w Windows Phone Store pojawi się Amazing Alex, ale musieliśmy sporo poczekać – aż pół roku. Widocznie tyle trwały prace, albo programiści po prostu się nie spieszyli. Ja mam jednak nadzieje, że dzięki takiemu długiemu czasowi pracy, to udało się przygotować grę nie zawierającą żadnych błędów.

Amazing Alex to tytuł głównego bohatera, a zarazem gry. Jest to typowy tytuł oparty na logicznym myśleniu. Oprócz sprawnych palców, użytkownik będzie musiał jeszcze się skupić i użyć rozumu, aby przejść po kolei plansze. Bardzo ważnym aspektem w Amazing Alex będzie logiczne myślenie.

W każdej planszy gracz będzie musiał rozwiązać problem za pomocą otaczających go przedmiotów i różnych innych rzeczy, np. będzie trzeba ustawić tak przedmiot, aby dana sytuacja mogła mieć miejsce, a wtedy przechodzimy plansze. Z każdym poziomem będzie coraz trudniej.

Zobacz także: Komunikator Viber już dostępny na Windows Phone 8!

Nie brakuje edytora plansz, więc każdy będzie mógł stworzyć swoją.

Gra nie jest droga i kosztuje 3,49 zł. Jednak można ją tylko zainstalować na smartfonie z Windows Phone 8.

Czy ktoś z Was skusi się na wydanie paru złotych na Alexa?

Amazing Alex

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama