Michał Rogowicz | 14-05-2014 10:23 |

Aktualizacja Spotify i debiut The Amazing Spider-Man 2 na Windows Phone

Spider Man 2 na Windows PhoneW Windows Phone Store pojawiła się nowa wersja oprogramowania Spotify do streamingu muzyki oraz gra, której nazwę na pewno kojarzycie. Jest to The Amazing Spider-Man 2 na Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Spotify to oprogramowanie, z którego korzystam na komputerze, ale chyba niedługo zacznę również na smartfonie. Teraz w Windows Phone Store pojawiła się nowa wersja Spotify 3.0 z sporymi zmianami.

Zmiany w Spotify 3.0:

– nowy interfejs, szybsze przejście do ulubionych plików muzycznych,
– nowa funkcja Radio Spotify,
– Łatwiejsze znajdowanie i poznawanie nowej muzyki przez personalizowane rekomendacje,
– potwierdzono problemy z Facebookiem.

Opcja Radio Spotify pozwala na wybranie ulubionego utworu, wykonawcy, czy albumu, a następnie Spotify przedstawi nam preferencje na temat podobnej muzyki. W ten spsoób możemy stworzyć własną stację radiową. Deweloperzy potwierdzili problem z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym na Facebooku. Ten błąd zostanie wyeliminowany w kolejnej aktualizacji, szkoda, że nie teraz…

Spotify

Spider Man 2 na Windows Phone

The Amazing Spider-Man 2

Gra to oczywiście jeden z elementów marketingowych związanych z debiutem filmowym nowej wersji Spider Mana w kinach. W najnowszej wersji tytułu The Amazing Spider-Man 2 poprawiono grafikę, sterowanie i muzykę. Na zdjęciach nowy Spider Man prezentuje się naprawdę nieźle.

Gra The Amazing Spider-Man 2 jest dostępna na smartfony z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Tytuł nie kosztuje wcale jakoś specjalnie dużo, bo 15,99 zł.

Spider-Man 2

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama