Michał Rogowicz | 29-07-2013 12:30 |

Aktualizacja Lumia Amber dostępna 14 sierpnia dla klientów sieci Telstra oraz Vodafone

Lumia Amber 14 sierpnia Telstra VodafoneChociaż żadnej z tych sieci komórkowych w Polsce nie ma, to jednak ta informacja może być istotna dla nas. Z tego powodu, że skoro operatorzy z zagranicy już planują datę udostępniania aktualizacji Lumia Amber, to w Polsce ten termin też musi się zbliżać.

O aktualizacji Lumia Amber pisałem już wielokrotnie i o to terminach wypuszczeniach aktualizacji,a także o funkcje jakie się tam znajdą. Teraz jak donosi blog mynokiablog.com sieci komórkowe Telstra oraz Vodafone już 14 sierpnia udostępni nowy soft dla multimedialnego smartfona Nokia Lumia 920. Dla modelu Lumia 520 niestety opóźniły się do 26 lipca.

Lumia Amber 14 sierpnia Telstra Vodafone

Z kolei Vodafone informuje, że testy oprogramowania Nokia Lumia 820 są w toku, a dla Nokia Lumia 720 są opóźnienia. I podobnie jak Lumia 520 ma 512 MB RAM. Z pewnością chodzi właśnie o ograniczenia spowodowane mniejszą ilością pamięci operacyjnej.

Ciekawi mnie tylko jak sytuacja wygląda u polskich operatorów. Niestety żadne informacje na temat konkretnego terminu udostępniania aktualizacji nie pojawiają się. Wcześniej informowałem, że Lumia Amber dla Polski powinna być dostępna na przełomie lipca i sierpnia. Zobaczymy, czy się to sprawdzi…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama