Michał Rogowicz | 15-05-2014 13:49 |

Aktualizacja dla Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Problem z baterią usunięty?

Windows Phone 8.1 Centrum Powiadomień

Windows Phone 8.1 Centrum Powiadomień

Firma Nokia udostępniła aktualizację oprogramowania systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 Preview for Developers. Nowy soft mogą pobierać wszyscy, którzy już wcześniej zainstalowali tą wersję platformy.

System operacyjny Windows Phone 8.1 Preview for Develoeprs można instalować na smartfonach już od kilku tygodni. Od czasu udostępnienia softu nie było żadnych poprawek, choć użytkownicy zgłaszali trochę błędów, m.in. szybsze rozładowywanie baterii. Teraz Nokia, a w zasadzie już Microsoft, udostępnił poprawki.

Najnowszy soft z Windows Phone 8.1 Preview for Developers ma rozwiązać wszelkie problemy oraz błędy, które zostały znalezione do tej pory. W tej chwili nie wiadomo co dokładnie nowe oprogramowanie wprowadza, bo Microsoft nie udostępnia żadnej listy zmian.

Ja mam olbrzymią nadzieje, że naprawiono jedną z największych bolączek, czyli słaba wydajność akumulatora, tzn. drastyczny spadek po zainstalowaniu Windows Phone 8.1 Preview for Developers. A może jeszcze jakieś błędy znaleźliście, które Was denerwują?

Ja po zainstalowaniu poprawek jeszcze nie mogę stwierdzić, czy akumulator w Lumii 920 działa dłużej. A ktoś z Was ma już jakieś spostrzeżenia, wnioski?

 • kowalski

  mam pytanie czemu nie mogę zainstalować poprawek skoro mam preview for developers

 • Alicja

  Opisz dokładniej, czego nie możesz zrobić; 1.ściągnąć aktualizacji, czy 2.ściągniętej nie możesz zainstalować?
  Ja nie mogłam ściągnąć bez podłączenia ładowarki.

 • Patryk

  musisz powtorzyc wszystko to co robiles przy aktualizacji do WP 8.1 wchodzisz w apke Preview for Developers logujesz sie na konto Microsoft itd jesli wszystko w aplikacji zrobiles to wchodzisz w ustawienia – aktualizacje – sprawdzasz i aktualizujesz cala filozofia 😉

 • Pawel

  Witam. Prawdą jest, że po aktualizacji do 8.1 bateria leciała z prędkością światła. Wlasnie koncze urlop a telefon byl użytkowany bardzo intensywnie. Mimo, że mam uchwyt cr-200, to non stop ładowanie. To dwa dni po poprawce, ale wydaje się być lepiej. A mam pytanie do Pana Rogowicza, też ma obaw dziwny Jeśli telefon się już naśladuje w uchwycie. U mnie jest tak, że wariuje ekran. Trudno to wytłumaczyć ale zachowuje się bardzo nietypowo. Druga zmora jest to, ze i tak uchwyt nie daje czesto rady naładować podczas używania yanosika lub Here.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama