Michał Rogowicz | 17-04-2014 12:26 |

9 gier Gameloft za darmo dla wybranych modeli Nokia Lumia

gameloft logo 9 gier Gameloft za darmo dla wybranych modeli Nokia LumiaFirma deweloperska Gameloft, która swoje tytuły ma chyba na każdy system operacyjny, przygotowała promocję swoich niektórych gier dla wybranych smartfonów Nokia Lumia. Gry są ciekawe i warto się tą akcją zainteresować.

Gameloft to firma, którą kojarzę od lat dziecięcych. Po raz pierwszy spotkałem się z grami tego producenta chyba na stronie z Symbianem, choć już pewny nie jestem. Gameloft od dawna ściśle współpracuje z Nokią w sprawie gier na smartfony Nokia Lumia. To dzięki zaangażowaniu fińskiego producenta, deweloper tak szybko przygotował sporo tytułów na Windows Phone.

Teraz jest nowa promocja skierowana do posiadaczy kilku produktów Nokia z Windows Phone. Są to modele Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 1320, Nokia Lumia Icon oraz Nokia Lumia 1520. PUzytkownicy tych urządzeń mogą pobrać aż 9 darmowych gier Gameloft na swój telefon! Ja już skorzystałem z promocji i na mojej Lumii 1020 zainstalowałem trzy tytuły z listy simple smile 9 gier Gameloft za darmo dla wybranych modeli Nokia Lumia A Wy? Ktoś pobrał wszystkie? simple smile 9 gier Gameloft za darmo dla wybranych modeli Nokia Lumia

Lista gier Gameloft za darmo dla Nokia Lumia:

– Asphalt 7: Heat,
– Assassin’s Creed: Altair’s Chronicles,
– Brain Challenge,
– Earthworm Jim,
– Let’s Golf 2,
– Modern Combat 4: Zero Hour,
– N.O.V.A. 3,
– Order & Chaos Online,
– Shark Dash.

Do dzieła, pobierać, ponieważ nie wiadomo kiedy promocja się skończy.

  • ToxicCrew.pl

    Jak to się instaluje??

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama