Michał Rogowicz | 05-12-2014 11:22 |

57 tys. smartfonów Lumia dla pracowników BMW?!

Nokia Lumia 930Jeśli ta informacja się potwierdzi, to Microsoft na pewno może mieć powody do zadowolenia. Według plotek, zarząd BMW chce zastąpić stare smartfony Nokia z Symbianem nowymi urządzeniami Lumia z Windows Phone na pokładzie. Do rąk pracowników ma trafić 57 tys. egzemplarzy telefonów Lumia.

Według informacji znalezionych w sieci, Microsoft może już wkrótce podpiszę bardzo ciekawą umowę z producentem samochodów marki BMW. Jeśli wejdzie ona w życie, to do rąk pracowników trafi 57 tys. egzemplarzy smartfonów Lumia. Będą to w większości modele Nokia Lumia 630, a dla zarządu oraz kierowników będzie Nokia Lumia 920 lub Nokia Lumia 930. Ja optuje za Lumia 930, bo Lumia 920 to już stary model. Wybór jak najbardziej trafny, bo oba urządzenia są funkcjonalne i na pewno będą lepiej funkcjonowały niż przestarzałe smartfony Nokia z systemem Symmbian.

Jeśli ten kontrakt wejdzie w życie, to Microsoft nie tylko sporo zarobi, ale również znacznie poprawi statystyki Windows Phone w Europie. Trzeba przyznać, że Microsoft może właśnie iść w tym kierunku i oferować smartfony Lumia rożnym instytucjom, gdzie bezpieczeństwo danych jest bardzo ważne.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że smartfony Lumia z Windows Phone są bardziej odporne na wirusy, konie trojańskie i utratę danych niż produkty z Androidem. System Google ma wiele luk i w kwestii bezpieczeństwa nie jest najlepiej, ale to wina samych producentów, którzy modyfikują kod według własnego uznania.

źródło: wparea.de

 • az

  funkcjonalna to była nokia n8. przykład pierwszy z brzegu: otg którego nie ma do tej pory żadna lumia.

 • dlk

  U nas w korporacji też tylko Lumie są zamawiane (tak na oko to z 2.5 tys pracowników firma ma).

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama