Michał Rogowicz | 15-07-2014 10:19 |

12 mln kluczy Nokia Lumia 520, Nokia X2 w Irlandii bez ceny

Nokia Lumia 520 recenzjaNokia Lumia 520 to zdecydowanie najpopularniejszy smartfon z Windows Phone. Obecnie na świecie jest zarejestrowanych 12 mln kluczy Nokii Lumia 520. Z kolei w Irlandii można zamawiać Nokia X2, ale nie ma żadnej ceny 🙂

Nokia Lumia 520
praktycznie we wszystkich rankingach jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o popularność smartfonów z Windows Phone. Jednak wcale mnie to nie dziwi, bo to naprawdę bardzo dobry model, który można kupić w optymalnej, jak nie niskiej cenie. Oczywiście jest to plastik, ale może to zostanie rozwiązane w Lumii 530, która najprawdopodobniej pojawi się we wrześniu. Pracownicy Microsoftu na konferencji Worldwide Partner Conference w Washingtonie poinformowali, że obecnie w bazie danych Microsoftu jest aktywnych ponad 12 mln kluczy przypisanych do Lumia 520. Sporo! Ale i tak na pewno sprzedanych sztuk jest więcej, bo nie wszyscy utworzyli swoje konto i zalogowali się do Windows Phone Store.

Nokia X2 – kup, ale ceny brak

Natomiast brytyjski sklep Expansys oferuje możliwość zamówienia smartfona Nokia X2 z Androidem, ale nie ma żadnej ceny. W tej chwili może sklep sonduje zainteresowanie i dopiero gdy uzbiera odpowiednią liczbę to zaoferuje kupno, albo lepszą, korzystniejszą ceną. Nie wiadomo również kiedy ta cena pojawi się na stronie internetowej. Jak myślicie, klienci z Irlandii będą zainteresowani kupnem Nokia X2?

Najważniejsze zalety Nokia X2 to wyświetlacz 4,3 cale o rozdzielczości 480×800 pikseli, system Android 4.3, 2-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 1 GHz, 1 GB RAM, 4 GB wbudowanej, slot microSD, Bluetooth, WiFi, aplikacje nawigacyjne oraz aparat 5 Mpix.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama