Michał Rogowicz | 20-09-2011 13:25 |

TOP5 aplikacji do fotografowania

Prezentujemy listę pięciu najpopularniejszych i najciekawszych aplikacji do fotografowania, które można pobrać ze Sklepu Nokia i zainstalować na smartfony firmy Nokia.

CameraProN8
Jest to aplikacja dedykowana smartfonów Nokia N8. Ma dokładnie takie same funkcje, jak standardowa aplikacja do obsługi aparatu, ale także dodatkowe opcje, m.in. większy zoom cyfrowy. Można je także od razu wysłać na swój profil w serwisie społecznościowym.

CameraPro N8

Pobierz

HDR Photo Camera
Umożliwia stworzenie trzech klatek z różnych ekspozycji. Jeśli nie rozumiesz to co znaczy, to napisze jedno – zdjęcia będą wychodzić naprawdę świetnie. Oprogramowanie jest kompatybilne z Nokia C7, N8, X7 i E7.

HDR Photo Camera

Pobierz

Molome
Darmowa aplikacja umożliwiająca wykonanie zdjęć za pomocą kilku specjalnych efektów.

Molome

Pobierz

Nokia Panorama
Oprogramowanie widzi o wiele szerszy kąt fotografowanego obiektu. Później zdjęcia można łączyć ze sobą i wtedy tworzy się bardzo ciekawa fotka. Obrazy są przekształcanie w panoramę.

nokia panorama

Pobierz

Joyeye FX Touch
Jest to najdroższa aplikacja, bo kosztuje aż 22 zł, ale jej funkcjonalność w pewnym stopniu usprawiedliwia wysoką cenę zakupu. Dostępne są w niej filtry, które nie znajdziemy w innych aplikacjach, co pozwoli na wykonanie oryginalnego zdjęcia.

Joyeye FX Touch

Pobierz

Korzystał ktoś z tych aplikacji? Możecie napisać swoją opinie, albo dołożyć swoją aplikację do tej listy?

źródło: blogs.nokia.com

 

  • Patrykos

    Korzystam z CameraProN8 i zdecydowanie go polecam!

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama