itq5 | 21-06-2005 11:00 |

Arena via bluetooth

Arena via bluetooth

Dla spragnionych opis jak mieć arena za free via bluetoot. Ja zrobiłem tak:

Wiele osób pyta mnie co to jest ten mRouter… Otwórz program instalowany razem z PC SUITE, który służy do nawiązywania połączenia między telefonem, a komputerem za pomocą bluetooth lub IrDA zaznacza się nowa ikoną w pasku obok zegara Windows.

————————————————————————-

1.) Nawiązuje połączenie w mRouter. I patrzysz przy którym pisze "połączony" zapamiętujesz ten port com (u mnie to com6)

2.) Następnie zrywasz połączenie. (odznaczasz wszystkie posty)

3.) W telefonie wyłączam bluetooth w telefonie.

4.) Teraz wchodzę do Setting—>Connection—>GPRS—>accespoint jako nazwę wpisujesz tą samą nazwę jaką ma twój bluetooth w kompie.

5.) Teraz wchodze do Setting—>Connection—>Access points—>New access point i robie nowy punkt dostępu:

Name: Bt

Data Bearer: High speed (GSM)

Dial-up number: 2222

Username: RasUser

Promp password: No

Password: pass

Gateway IP Address: 169.254.1.68

Homepage: http://www.google.com/wml

6.) Instalujesz gnubox.sis w pamięci telefonu

7.) Właczam bluetooth w teleonie.

8.) Wybierasz Options—>2box Direct—>Bluetooth.

9.) Następnie z listy urządzeń bluetooth wybierasz pozycje twojego PC. (jeśli wszystko dobrze jest ustawione to tło programu zrobi się niebieskie)

10.) W mRouter zaznaczamy port com przy którym poprzednio było "połączony" (u mnie com6) oczywiście teraz nie będzie pisało połączony ale to nic..

11.) Uruchamiasz np. Wormsy i wchodzimy w nich na arene. Teraz jest napisane łączenie (connecting…) w tym momęcie po kilku sekundach przy naszym porcie com pojawia się informacja "połączony" i naszym oczom ukazuje się opcja "Załoguj się"

Jak wszystko skończysz i po jakimś czasie ponownie chcesz się połączyć to robisz tylko punkt 3; 7; 8; 9; 10; 11 i to wszystko.. A teraz sposób na ominięcie problemu z Invalid username or password. Wyłączamy bluetooth w telefonie i gnubox`a. Wchodzimy do Setting—>Connection—>Access points—>New access point tworzymy nowy punkt dostępu i zmieniamy w nim tylko nazwę na GPRS całą resztę pozostawiamy bez zmian. Włączamy wormsy i wchodzimy na arenę.. Telefon zaczyna się łączyć.. klikamy klawisz numeryczny 7 i wybieramy punktów dostępu GPRS następnie logujemy się bez problemu. Wybieramy opcje play teraz wyłączamy arenę i wracamy do głównego menu gry. Ponownie wchodzimy do Setting—>Connection—>Access points teraz kasujemy nasz punkt dostępu GPRS. Następnie włączamy bluetooth w telefonie i gnubox`a. Wracamy do gry. Ponownie włączamy arenę i wybieramy Bt naszym oczom ukazuje się opcja logowania z zapamiętanym loginem. Teraz wpisujemy hasło i arena stoi otworem. Przy każdej następnej próbie wejścia na arenę wystarczy tylko podać hasło i już będzie działać.

Pliki do pobrania:

 • gnubox.sis

  Artykuł pochodzi z naszego serwisu o N-GAGE – WWW.NNG-TEAM.PL

 • TAGI:
   • Newsletter

   • Ostatnie komentarze
    • Reklama