Michał Rogowicz | 29-07-2011 12:26 |

Społeczności w Nokia E6 [wideo]

Każdy biznesmen nie zawsze pracuje i czasami potrzebuje chwili relaksu. Nie ma nic lepszego, jak rozmowa ze znajomymi, czy też przeglądanie serwisów społecznościowych. Dlatego takiej funkcji w Nokii E6 nie mogło zabraknąć.

Oprogramowanie Społeczności w biznesowym telefonie Nokia E6 ogranicza się do obsługi dwóch serwisów – Facebook oraz Twitter. Za pomocą tego programu w szybki sposób możemy skonfigurować swoje konto, a następnie się pomiędzy nimi przełączać. Nie ma problemu aby poprawnie zapisać kilka kont z jednego serwisu.

Aplikacja do obsługi Facebooka oraz Twittera jest bardzo podoba w obsłudze. Oferuje praktycznie takie same funkcje. Jest możliwość wysyłania nowych wpisów, wiadomości, a także wyszukiwanie nowych znajomych oraz dodawanie zdjęć.

Podczas użytkowania Nokii E6, zdecydowanie częściej korzystałem z Facebooka i czasami sprawiał problemy. Najpoważniejszy był związany z opublikowaniem zdjęcia prosto z aparatu fotograficznego. Za każdym razem, gdy włączyłem Facebooka i zrobiłem zdjęcie, a następnie chciałem je dodać do swojego profilu, to aplikacja się wyłączała. Widocznie ten błąd nie został wykryty w trakcie testów. Jednak, gdy chcemy wgrać zdjęcie z galerii, to już problemu żadnego nie ma.

Polecamy przeczytać cały test telefonu Nokia E6.

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama