Michał Rogowicz | 28-01-2013 11:39 |

Sezon filmowy z Windows Phone. Przegląd aplikacji

coigdzie.pl windows phoneMicrosoft przygotował kolejne zestawienie aplikacji dostępnych w Windows Phone Store. Tym razem są to aplikacje pomocne w wyborze filmu, czy znalezieniu odpowiedniego seansu.

Co tydzień kolejne premiery!

Coigdzie.pl to aplikacja dla wszystkich fanów kina, ale nie tylko! Dzięki niej w każdej chwili można dowiedzieć się co aktualnie jest grane w kinach, które znajdują się w najbliższej okolicy. Jednym ruchem można wyszukać kino z interesującymi seansami, sprawdzić gdzie się znajduje i jak do niego dojechać. A jeżeli ktoś ma ochotę odpocząć od filmów, może znaleźć informacje o tym, co jest wystawiane w teatrach, gdzie odbywają się ciekawe koncerty, festyny rodzinne czy imprezy sportowe.

Pobierz

repertuary.pl windows phone

Reprtuar.pl to jak sama nazwa wskazuje mobilna wersja repertuaru kin. Nie wiesz co dziś obejrzeć? Wystarczy wejść w zakładkę Film, żeby zobaczyć spis wszystkich aktualnie granych filmów. Po kliknięciu wybranego obrazu na ekranie wyświetla się lista dostępnych seansów. Natomiast w zakładce Kina użytkownik znajdzie wszystkie czynne danego dnia kina wraz z informacjami o nich i kontaktem do rezerwacji miejsc.

Pobierz

A może serial?

ipla na windows phone

Ipla to mobilna wersja popularnej, internetowej telewizji z funkcją VOD. Aplikacja daje użytkownikowi dostęp do wielu kanałów TV oferując ponad 20 tysięcy plików video za darmo. Wielu fanów kina doceni również dobry serial czy program rozrywkowy, a tych na ipla nie brakuje. Podobnie z resztą jak koncertów, teledysków oraz serwisów informacyjnych. Dostępne kanały i programy można przeglądać według kategorii, a te które szczególnie przypadną do gustu można dołączyć do ulubionych. Aplikacja jest również dostępna dla systemu Winodws 8. Kto powiedział, że telewizję można oglądać tylko na ekranie TV?

Pobierz

tvn player nokia lumia windows phone

TVN player to stosunkowo nowa, ale ciągle zdobywająca rzesze fanów platforma wideo na żądanie. Dzięki aplikacji każdy użytkownik dostaje natychmiastowy dostęp do bogatej oferty seriali, programów oraz show emitowanych codziennie w TVN. Co ciekawe – ma też możliwość oglądania wielu znanych programów przed ich premierą telewizyjną. Również użytkownicy systemu Windows 8 mogą skorzystać z tej aplikacji. Może polskie produkcje nie są nominowane do Złotych Globów, ale wiele z oferowanych na tej platformie seriali prezentuje naprawdę wysoki poziom. Teraz można to sprawdzić całkowicie za darmo!

Pobierz

„A teraz coś z zupełnie innej beczki…”

Funny Cat Videos

Funny Cat Videos to przede wszystkim świetna rozrywka. Ktoś kiedyś powiedział, że Internet służy wielu ludziom m.in. do przeglądania śmiesznych zdjęć i filmów z kotami. Trzeba przyznać, że coś w tym jest, szczególnie jak się obejrzy przygoda kota Simona. Nie da się przejść obok tej sympatycznej animacji bez uśmiechu na ustach. Dzięki aplikacji te przezabawne filmiki można również ściągać z kanału YouTube prosto na telefon.

Pobierz

 • Gosc

  tvn player wymiata

 • Pajo1980

   czemu w ipla nie ma tv online ?? jest tylko polsat info i nie działa.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama