Michał Rogowicz | 14-01-2013 12:30 |

Przegląd serwisów informacyjnych dla Windows Phone

W Windows Phone Store jest sporo aplikacji, z których dowiemy się informacji z całego świata. Dlatego przygotowano małe zestawienie, najciekawszych programów dla Windows Phone.

Dla ciekawych świata…

NYTimes Windows Phone

NY Times to mobilna wersja prestiżowego dziennika The New York Times. Aplikacja daje bezpłatny dostęp do najbardziej istotnych informacji, w tym również w formie video. Aplikacja umożliwia też dokonanie subskrypcji, która gwarantuje dostęp do dodatkowych sekcji, blogów oraz innych materiałów. NY Times jest doskonale przystosowany do Windows Phone – najważniejsze artykuły można przypinać do ekranu głównego jako oddzielne kafelki. Ponadto z aplikacji można korzystać w chmurze i jeżeli ktoś nie zdąży przeczytać wybranego artykułu na telefonie może go dokończyć na innym urządzeniu – w ten sposób zyskujemy 100% pewności, że nie umknie nam żadna z najważniejszych informacji!

Pobierz

gazeta.pl news Windows Phone

Gazeta.pl News to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych portali internetowych w Polsce – Gazeta.pl. Aplikacja podobnie jak portal zapewnia dostęp do wielu informacji z kraju i ze świata, z podziałem na wybrane kategorie tematyczne. Wybór artykułów jest ciągle aktualizowany. Ponadto aplikacja gwarantuje dostęp do tytułów powiązanych z serwisem Gazeta.pl, takich jak popularny bezpłatny dziennik miejski emetro oraz Duży Format – prestiżowe wydawnictwo, oferujące ciekawe artykuły, wywiady oraz felietony.

Pobierz

info wp.pl

Info WP.PL to z kolei mobilna wersja równie popularnego serwisu – Wp.pl. Aplikacja zadowoli każdego, kto poszukuje aktualnych i najważniejszych wiadomości, podanych w atrakcyjnej i przystępnej formie. Informacje można czytać w ramach trzech kategorii: Wiadomości, Sport oraz Finanse. Wszystkie artykuły opatrzone są ciekawymi zdjęciami oraz filmami video. Ponadto każdy użytkownik oprócz wiadomości może sprawdzić aktualną prognozę pogody lub kursy walut.

Pobierz

onet news Windows Phone

Onet News to następny z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych posiadający swoją wersje dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. Aplikacja oferuje najbardziej aktualne informacje w takich kategoriach jak Wiadomości, Biznes, Sport, Rozrywka. Wszystko to jest dostępne w formie interesujących artykułów, zdjęć oraz filmów video. Dodatkowo aplikacja umożliwia sprawdzenie pogody, notowań giełdowych, horoskopu, a także repertuaru kin i program TV.

Pobierz

informacje Windows Phone

Informacje to aplikacja, która w jednym miejscu zbiera najświeższe newsy z najważniejszych polskich serwisów internetowych. Gwarantuje ona dostęp do informacji z takich serwisów jak: Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Tokfm.pl, Rmf24.pl, Natemat.pl oraz Fakt.pl. Dla większej wygody użytkowników wszystkie artykuły są pogrupowane w kategorie: Wydarzenia, Biznes, Sport oraz Technologia. Pobierając tę aplikację masz pewność, że nie ominie Cię żadna kluczowa informacja.

Pobierz

Weave News Reader Windows Phone

Weave News Reader przyda się za to każdemu, kto poszukuje więcej wiadomości z zagranicy, a nie tylko z kraju. Weave News Reader jest czytnikiem RSS, który umożliwia przeglądanie informacji z wybranych przez użytkownika stron internetowych oraz blogów z całego świata. Czytnik umożliwia wybór spośród wielu kategorii (m.in. technologie, wydarzenia, gry) oraz daje szansę dowolnej personalizacji – od rozmiarów czcionek, przez kolory tytułów oraz możliwość czytania w trybie nocnym. Ponadto artykuły mogą być czytane przez aplikację wybranym przez użytkownika głosem!

Pobierz

… oraz dla ciekawskich

pudelek dla windows phone

Pudelek to dobrze znany wielu osobom serwis poświęcony ciekawostkom z życia gwiazd i show businessu. Jest też dostępny w wersji mobilnej na telefony z Windows Phone. Aplikacja codziennie publikuje interesujące plotki, wiadomości, fotografie, sesje zdjęciowe oraz premiery teledysków najważniejszych polskich i zagranicznych gwiazd. Wszystkie materiały są oczywiście opatrzone wyjątkowymi komentarzami redakcji Pudelek.pl, z których serwis znany jest już milionom Polaków.

Pobierz

vogue Windows Phone

Vogue to najbardziej znany i prestiżowy magazyn modowy na świecie. Niestety nie ma jego polskiej wersji, ale jest za to aplikacja na telefony z Windows Phone. Pobierając ją użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych informacji ze świata mody – w tym wiadomości zza kulis, wywiady z największymi gwiazdami oraz zdjęcia z najbardziej stylowych imprez. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mody!

Pobierz

spider`s web

Spider’s Web to aplikacja, która zadowoli najbardziej wymagających entuzjastów nowych technologii i ekscytujących gadżetów. Jest to mobilna wersja popularnego serwisu blogowego poświęconego technologiom. Aplikacja oferuje dostęp do wszystkich 8 blogów, które składają się na cały serwis. Każdy z blogerów specjalizuje się w innych tematach i wyróżnia się indywidualnym stylem, popartym bogatym doświadczeniem prasowym. Tutaj wszyscy zainteresowani znajdą eksperckie analizy i opinie na temat zaawansowanych nowinek technologicznych.

Pobierz

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama