Michał Rogowicz | 15-03-2010 19:53 |

Opis słuchawki Nokia WH-205

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy zapewnia jakość dźwięku stereo i łatwą obsługę połączeń telefonicznych, a jego słuchawki zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. Aby użytkownik miał możliwość wyboru, zestaw zawiera trzy komplety miękkich wkładek dousznych w różnych rozmiarach. Ponad to zestaw posiada wbudowany mikrofon, nowy niesplątujący się kabel oraz został wyposażony w klawisz prostego odbierania / kończenia połączeń.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia WH-205 przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć zestaw słuchawkowy intuicyjny w obsłudze, o prostym wyglądzie i doskonałym brzmieniu. Jakość dźwięku jest zoptymalizowana do słuchania muzyki, dzięki czemu zestaw słuchawkowy stereo Nokia WH-205 to idealne rozwiązanie dla osób, które aktywnie korzystają z telefonu komórkowego do słuchania muzyki i radia, ale nie chcą przegapićżadnych połączeń.

Nokia WH-205

Audio
– Głęboki bas zaczynający się poniżej progu słyszalności
– Dobre uszczelnienie by zapewnić maksymalne stłumienie hałasu z otoczenia – wysoka jakość dźwięku nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu
– Odtwarzanie średnich i wysokich częstotliwości jest łagodne, przyjemne i naturalne
– Zestaw słuchawkowy przeznaczony jest dla entuzjastów dobrego brzmienia, chcących słuchać wysokiej jakości muzyki, bez względu na miejsce.

 

Zawartość opakowania Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia WH-205
Waga 14 g
Długość kabla 1350 mm
Optymalny zakres temperatury -15°C to +55°C
Złącze 3.5 mm Nokia AV

 

 • marjo

  głębokie basy od progu słyszalności to fakt!
  tylko ten próg jest taki daleki że nic nie słychać!!!
  Ciekawy jestem ile autor tego tekstu dostał od noki za pisanie takich bzdur!!!
  Szajs jak zwykle tylko o ładniejszym wyglądzie

 • :(

  fajnie, kupiłem nokie x3 dwa dni temu z tymi sluchawkami a dzis jedna duzo slabiej gra.tak nie bylo wczesniej ;[

 • Kamil

  Wiecie, gdzie można dostać wymienne gumki do tych słuchawek? Mam zapasowe, niestety w innym rozmiarze, a zgubiłem jedynie jedną ;( Nie chcę zmieniać tak dobrych słuchawek ze względu na to, że zgubiłem gumkę…

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama