Michał Rogowicz | 23-11-2009 15:18 |

Nokia HF-510 – opis słuchawki

Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-510 to dobrej jakości urządzenie, którego można używać nie tylko w aucie, ale także w biurze czy domu. Jest niewielki (80 x 21mm), praktyczny i bardzo prosty w obsłudze.

By zapewnić kierowcy komfortową obsługę połaczeń, zestaw wyposażony został w wyświetlacz OLED, na którym widoczny jest numer telefonu rozmówcy. Zintegrowany z obudową klawisz odbierz/zakończ rozmowę, funkcje wybierania głosowego (voice dialing) i wybierania ostatniego numeru (redialing) zapewniają użytkownikowi zestawu pełną kontrolę w czasie połączeń. Dużą wygodą jest także klawisz głośności, za pomocą którego kierowca może przyciszyć lub podgłośnić połączenie, nawet w ciemności. Najwyższą jakość rozmów w czasie podróży gwarantuje zastosowanie procesora DSP, który eliminuje szumy z otoczenia oraz pogłos.
 

Nokia HF-510
 

Dzięki zastosowaniu w zestawie HF-510 funkcji automatycznego wyłączania, kierowca wysiadając z samochodu nie musi już pamiętać o wyłączeniu akcesorium. 

Zestaw głośnomówiący Nokia można umieścić w dowolnym miejscu za pomocą trzech sposobów mocowania (osłona przeciwsłoneczna, montaż do szyby
i do deski rozdzielczej). W pełni naładowane urządzenie może nam służyć na ok. 31 godzin rozmów oraz do 186 godzin w trybie czuwania. HF-510 jest kompatybilny z większością telefonów.

 

Czas rozmów 30 godz.
Czas czuwania 180 godz.
Rozmiary 80 x 21mm
Specyfikacja Bluetooth Bluetooth 2.1
HFP 1.5
HSP 1.1
Jakość dźwięku Doskonała
Inne funkcje Wyświetlacz OLED
Synchronizacja książki telefonicznej (BT PABT)
Wybieranie głosowe
Odbieranie/kończenie połączeń
Klawisze regulacji głośności
Klawisz zasilania

 

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama