Michał Rogowicz | 20-07-2009 10:59 |

Nokia BH-904

Słuchawka Bluetooth BH-904 wyposażona jest w technologię dwóch mikrofonów oraz zaawansowany DSP. Funkcje te eliminują hałas i pogłos z rozmowy prowadzonej z dowolnym telefonem, nawet w najgłośniejszych miejscach, takich jak restauracje, bary, środki transportu publicznego, wielkomiejskie ulice czy zatłoczone plaże.
 

Nokia Bluetooth BH-904

 

Nowa słuchawka marki Nokia jest zawsze gotowa do działania. Dzięki możliwości szybkiego ładowania, wystarczy zaledwie 15 minut, by urządzenie mogło pracować przez kolejne 5 godzin. Z kolei funkcja Multipoint w słuchawce Bluetooth BH-904 zapewnia możliwość utrzymywania dwóch aktywnych połączeń jednocześnie (na przykład dodatkowego połączenia z komputerem za pomocą technologii VOIP lub z drugim telefonem i odbiór tego, który pierwszy zadzwoni).

Opis:
• Jeśli grasz w pierwszej lidze, potrzebujesz najlepszych ludzi do swojego zespołu. Słuchawka Bluetooth Nokia BH-904 jest właśnie tym czołowym graczem. Dwa mikrofony oraz zaawansowany DSP odpowiadają za doskonałą jakość dźwięku, dodatkowo technologia szybkiego ładowania, możliwość połączenia dwóch aparatów jednocześnie oraz trzecia generacja wygodnego uchwytu na ucho spowodują że zapomnisz ze masz ją na uchu!

Dlaczego warto kupić:
• Oddziela głos użytkownika od otaczającego hałasu zapewniając doskonałą jakość rozmowy w otoczeniu typu : restauracja, transport publiczny, samochód.
• Możliwość utrzymywania 2 aktywnych połączeń jednocześnie Np. Dodatkowe połączenie z komputerem (VOIP) lub drugim telefonem i odbiór tego który pierwszy zadzwoni.
• Szybkie ładowanie: juz 5 godzin czasu rozmów dzięki 15 minutowemu ładowaniu

Małe rozmiary (19,7×10,8 mm) słuchawki BH-904 oraz zastosowanie trzeciej generacji wygodnego, ruchomego uchwytu to dodatkowe atuty, które sprawiają, że urządzenie firmy Nokia jest wygodne w użyciu i można zapomnieć, że ma się je na uchu.

 

Kompatybilność Słuchawka jest kompatybilna z telefonami oraz urządzeniami wspierającymi specyfikację Bluetooth 2.1+EDR lub niższą, z profilami hands- free 1.5 oraz headset 1.1.
Zawartość opakowania Słuchawka Bluetooth Nokia BH-904
Ładowarka AC-6 micro USB
3 wkładki gumowe różnego kształtu
Instrukcja obsługi
Długość 53 mm główny element bez wysięgnika
Waga 18,2g
Wymiary 19.7 mm x 10.8 mm
Bateria Li-Ion polimerowa 3.74V/75mA
Czas rozmów Do 8 h (w pełni naładowana)
Do 5 h (po 15 min ładowaniu)
Czas czuwania Do 160 h
Czas ładowania Mniej niż 35 minut z ładowarką AC-6E
Mniej niż 3 h poprzez kabel USB
Kolor Czarny ze stalowym wysięgnikiem
Temperatura działania -15°C do +55°C

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama