Michał Rogowicz | 07-07-2010 11:11 |

Nokia BH-608

Zestaw słuchawkowy Nokia BH-608 zapewnia najwyższej klasy dźwięk rozmów, które swobodnie można prowadzić bez używania rąk. Słuchawka wyposażona jest w klips i krótki przewód z słuchawką, ma nowoczesny wygląd i jednocześnie prostą konstrukcję wykończoną akcentami z wysokiej klasy metalu. Zastosowana w zestawie technologia cyfrowej eliminacji hałasu (DSP) zapewnia krystalicznie czysty dźwięk bez względu na hałas otoczenia, w jakim się znajdujemy. Mikrofon jest wbudowany bezpośrednio w przewód, dzięki czemu w każdym połączeniu wzmacniany jest głos rozmówcy.

Nokia BH-608

Zestaw słuchawkowy można powiązać z dwoma różnymi urządzeniami i dowolnie przełączać pomiędzy dwoma jednocześnie prowadzonymi rozmowami. BH-608 ma łatwo dostępne wygodne klawisze szybkiego włączania i wyłączania oraz odbierania i kończenia połączeń.

Słuchawka wyposażona jest w douszne wkładki w rozmiarze S i L. Po pełnym naładowaniu działa do 8 godzin podczas prowadzenia rozmów i do 8 dni w trybie czuwania. Słuchawka wyposażona jest także w funkcję szybkiego ładowania, co oznacza, że 15 minut ładowania zestawu zapewnia 3,5 godziny czasu rozmów.

Ze względu na wysoką technologię wykonania zestaw słuchawkowy Nokia BH-608 zaliczany jest do grupy stylowych i droższych akcesoriów. Jego orientacyjna cena detaliczna wynosi około 160 PLN.

 

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama