Michał Rogowicz | 09-10-2012 13:11 |

Nokia poleca kolejne aplikacje na Windows Phone [październik]

Aplikacje październik Nokia polecaPolski oddział firmy Nokia przygotował kolejne zestawie polecanych aplikacji dla systemu operacyjnego Windows Phone i smartfonów Nokia Lumia. Tym razem edycja październikowa.

POLSKIE APLIKACJE – NOWOŚCI
Szukasz pomysłu na obiad? Przepisy.pl – najpopularniejsza aplikacja kulinarna w Polsce zapewni Ci dostęp do ponad 2 tysięcy przepisów, w tym propozycje dań na każdy dzień tygodnia. korzystaj z przelicznika miar i wag, minutnika czy porad Szefa Kuchni oraz Żywieniowca. Zapisuj ulubione dania w książce kucharskiej i dziel się nimi z przyjaciółmi na portalach społecznościowych. Nie masz pomysłu, co ugotować na wieczór? Potrząśnij telefonem, a aplikacja wylosuje przepis za Ciebie!

ZAGRANICZNE APLIKACJE – NOWOŚCI
Groupon to nowość wśród aplikacji, która pozwali Ci odkryć najlepsze oferty w Twoim mieście! Restauracje, sklepy, SPA, kluby sportowe – wszystko w zasięgu wzroku – na dodatek z rabatem nawet do 70%. Wystarczy kilka kliknięć i wybrana oferta dnia będzie Twoja! Za pośrednictwem aplikacji możesz przeglądać i kupować dostępne oferty, zajrzeć na swoje konto, realizować kupony Groupon bez potrzeby drukowania, wyszukiwać oferty w innych miastach i kupować oferty z innych krajów.

Pobierz aplikację Nokia Miasto w obiektywie i poznaj świat rozszerzonej rzeczywistości. Znajdź restauracje, sklepy i inne obiekty za pośrednictwem kamery w telefonie. Po uchwyceniu aparatem ulicy, aplikacja nakłada na obraz budynków mieszczące się w nich lokale, hotele, sklepy itp. To najlepszy sposób na poznanie najbliższej okolicy. Aplikacja jest dostępna tylko na smartfony Nokia Lumia. Wraz z udoskonalonymi usługami Nokia Nawigacja i Nokia Transport będziesz w posiadaniu najbardziej wszechstronnego i zintegrowanego zestawu aplikacji lokalizacyjnych na rynku.

Cała Wikipedia w Twoim smartfonie! Uzyskaj dostęp do największej encyklopedii świata. Przeglądaj artykuły najbliższe Twojej lokalizacji, szukaj hasła w jednym ze 100 języków, zapisuj je do przeczytania w trybie offline lub udostępniaj na portalach społecznościowych, e-mailem lub za pośrednictwem fotokodów.

Subiektywny przegląd aplikacji APLIKACJE WIADOMOŚCI+POGODA
Zacznij dzień od Dziennika Gazety Prawnej. Dzięki aplikacji na Windows Phone uzyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich wydań DGP, zarówno numeru bieżącego, jak i archiwum. Czytaj pełne strony gazetowe na ekranie swojego telefonu, dodaj artykuły do ulubionych, udostępniaj je znajomym za pośrednictwem poczty e-mail oraz portali społecznościowych. Czytanie gazety do śniadania jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Wolisz rozpocząć dzień od lżejszych tematów? Pobierz Pudelka, a uzyskasz dostęp do największego portalu plotkarskiego, z którego korzysta każdego dnia 2,5 miliona ludzi. Nie ominie Cię żadna plotka, żadne zdjęcie z życia gwiazd. Będziesz zawsze na biężąco i nie dasz się zaskoczyć przy porannej kawie w pracy.

Wychodząc z domu nie wiesz jak się ubrać, żeby pogoda Cię nie zaskoczyła? Skorzystaj z Meteo ICM – czytnika meteogramów z najdokładniejszego serwisu pogodowego. Z tą aplikacją za łatwością zaplanujesz również weekend. Meteo ICM pokazuje prognozę pogody na najbliższe 84 godzin, dzięki czemu już we wtorek będziesz wiedział, czy warto wybrać się nad morze i skorzystać z ostatnich promieni słońca w tym roku.

W ciągu dnia gonisz ze spotkania na spotkanie? Masz niewiele czasu, a chcesz wiedzieć na bieżąco co się wokół Ciebie dzieje? Skorzystaj z Onet News lub WP.PL – aplikacji dwóch największych portali informacyjnych w Polsce. Od tej pory wszystko będziesz miał pod ręką – wiadomości z kraju i ze świata, kursy walut, notowania giełdowe, a po pracy horoskop, sport, rozrywka, program TV i repertuar kin. Wszystko dostępne na wyciągnięcie smartfona z kieszeni.

Aplikacje można pobrać w Marketplace:

• Dziennik Gazeta Prawna – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/dziennik-gazeta-prawna/215e64a1-19bc-440b-bfc9-b3e7cac4865b
• Groupon – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/groupon/47878950-105f-e011-81d2-78e7d1fa76f8
• Meteo ICM – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/meteo-icm/efe59c49-c567-4691-9a7c-b81d8d4173e8
Onet News – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/onet-news/ce2ad39b-f9ac-4bcd-a69a-bee17916865b
• Przepisy.pl – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/przepisy-pl/9a11eed1-d904-4275-ae37-f527ddc31dcf
• Pudelek – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/pudelek/ece44872-d274-4799-87b8-e495ed424373
• Wikipedia – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/wikipedia/fd40c569-2681-48df-9ff3-53ffd80aa9b5
• WP.PL – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/wp-pl/668ea5d2-984e-47dc-ac1c-7183aeca23c5

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama