Michał Rogowicz | 13-10-2010 22:22 |

Nokia: Telefon Nokia N8 jest hitem w Polsce

Piotr Bubak, dyrektor ds. marketingu w firmie Nokia Poland, odpowiedział na kilka pytań zadanych przez redakcję portalu InfoNokia.pl. Można z nich wywnioskować, że Nokia N8 jest hitem przedsprzedaży w sklepie Nokii w Polsce.

Czy wszyscy klienci, którzy zamówili telefon Nokia N8 w przedsprzedaż już go otrzymali?
Do wszystkich osób, które złożyły zamówienia w przedsprzedaży na smartfon Nokia N8 urządzenie zostało już wysłane.

Czy Nokia zadowolona jest z wyników sprzedaży Nokii N8 do tej pory?
Dostawy ruszyły w ubiegłym tygodniu, więc za wcześnie jeszcze na tego typu podsumowania. Mogę jednak zdradzić, że zainteresowanie podczas przedsprzedaży było wyjątkowo duże. Liczymy, że podobnie będzie w przypadku oficjalnej sprzedaży we wszystkich kanałach, także poprzez operatorów.

Kiedy możemy spodziewać się Nokii N8 u konkretnego operatora?
Smartfon Nokia N8 można będzie znaleźć w ofercie operatorów w ciągu najbliższych tygodni. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

Jak zamówienia telefonu Nokia N8 w Polsce wyglądają na tle pozostałych krajów?
Tak jak mówiłem, w tej chwili nie jesteśmy jeszcze w stanie przygotować takich zestawień ponieważ dostawy ruszyły dosłownie kilka dni temu. Z całą pewnością jednak Nokia N8 jest najpopularniejszym telefonem w naszym sklepie internetowym i pobiła rekord złożonych zamówień w przedsprzedaży. To dla nas wyjątkowo dobra informacja i mam nadzieję, że ten trend utrzyma się na takim poziomie jeszcze przez długi czas.

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama