Michał Rogowicz | 23-02-2011 21:56 |

Konferencja prezentująca telefon Nokia E7. Relacja InfoNokia.pl

Dzisiaj, 23 lutego 2011 roku, w Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowego biznesowego telefonu komórkowego Nokia E7 z systemem operacyjnym Symbian ^3. Specjalnym gościem na konferencji był Marcin Prokop. Ponadto ten model prezentowali Alicja Rdzanek, Product Manager Nokia Poland, oraz Piotr Bubak, dyrektor ds. marketingu. Wysłannik InfoNokia.pl, w mojej skromnej osobie, pojawił się na tym spotkaniu.

Konferencja Nokia E7

Konferencja prasowa odbyła się w restauracji Likus Concept Store w Warszawie, w dniu 23 lutego 2011 roku. Gościem specjalnej spotkania był prezenter telewizyjny Marcin Prokop, który razem z Alicją Rdzanek, Product Manager Nokia Poland, poprowadził całą imprezę.

Początkowo Marcin Prokop opowiadał o swojej przygodzie z telefonem Nokia E7. Otrzymał on ten model już 2-3 tygodnie przed premierą, aby mógł go dokładnie przetestować i opowiedzieć wszystkim zebranym gościom. Ogólnie był z niego zadowolony i nie mówił o nim żadnego złego słowa. Ponadto pochwalił Ovi Mapy, które spisały się w Berlinie, a także wspomniał o swoim błędzie związanym z dotarciem do właściwej ulicy w Łodzi, gdzie są trzy o takiej samej nazwie. Jednak nie zrzucił odpowiedzialności na Ovi Mapy, a na swój błąd.

Konferencja Nokia E7 - dwie sztuki

Marcin Prokop wraz z Alicją Rdzanek opowiadali o wszystkich zaletach telefonu komórkowego Nokia E7. Można było usłyszeć informacje na temat funkcji rozrywkowych, biznesowych, a także przydatnych gadżetach do tego modelu, m.in. dwie słuchawki Bluetooth oraz ładowarka Nokia DC-11.

Telefon Nokia E7 Communicator w przedsprzedaży na nokia.pl kosztuje 2399 zł.

Po około godzinnym wystąpieniu, przyszła pora na zadawanie pytań, lecz nie było ich zbyt dużo.

Z informacji uzyskanych na konferencji, Nokia E7 będzie dostępna od kwietnia w sieciach komórkowych (obecnie firma dogadała się z trzema sieciami komórkowymi w Polsce, ale nie wiadomo o jakie chodzi) oraz sklepach telekomunikacyjnych.

Ponadto porozmawialiśmy z przedstawicielami firmy Nokia na temat współpracy z Microsoftem i umieszczeniu Windows Phone 7 w telefonach fińskiego producenta. Wszyscy zgodnie twierdzili, że Stephen Elop podjął dobre decyzję i też woleli WP7 niż Google Android. Jeden z nich słusznie zauważył, że byłoby to pójście na łatwiznę i w pełni się z tym zgadzam.

Spytałem również o możliwość produkowania tanich smartfonów z Windows Phone 7 i odpowiedzieć padła szybko, że jest taka możliwość.

Na konferencji pojawiło się około kilkudziesięciu dziennikarzy oraz kilku przedstawicieli Nokii, którzy omawiali wszystkie funkcje Nokii E7 wszystkim zainteresowanym osobom. I trzeba przyznać, że było ich całkiem sporo.

Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z konferencji w formie wideo oraz zdjęć. Wszystkie te materiały będą dostępne jutro, bo obecnie są obrabiane. Bardzo dziękuje Marcinowi Wietrzyckiemu za pomoc w wykonaniu zdjęć i nakręceniu materiałów wideo.

I najważniejsze – Nokia E7 przyjechała do redakcji wraz z wysłannikiem, Michałem Rogowiczem, więc już niedługo możecie spodziewać się obszernego testu, wielu zdjęć i materiałów wideo.

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama