Michał Rogowicz | 04-04-2014 10:50 |

Nokia MD-12. Głośnik z Bluetooth, NFC i mocnym basem

Nokia MD-12Firma Nokia oprócz nowych smartfonów firma Nokia 2 kwietnia pokazała również mobilny głośnik Nokia MD-12. Jest to głośnik, którego bas ma być zależy od tego na jakiej powierzchni leży! Zaciekawieni? 🙂

Nokia MD-12 to mobilny głośnik oraz zestaw głośnomówiący zarazem. Bez problemu można przez niego rozmawiać. Ale to nie jego główna zaleta. Nokia MD-12 to głośnik, który można zabrać dosłownie wszędzie. Najlepiej na wyjazd, biwak itp. Waży zaledwie 180 g, a producent twierdzi, że rozmiarom przypomina jabłko. Akumulator BL-5C o pojemności 1020mAh pozwala na odtwarzane muzyki przez 15 godzin!

Głośnik wyposażony jest w technologie Bluetooth oraz NFC. Za pomocą NFC można za pomocą dotknięcia sparować automatycznie smartfona oraz Nokia MD-12. Połączenie utrzymywane jest przy pomocy Bluetooth, ale muzyka jest od razu odtwarzana. Nie trzeba nic wpisywać w smartfonie.

Bas? Zależy

Najciekawsza sprawa dotyczy niskich tonów, czy basów. Wibracja została umieszczona w podstawce głośnika, więc ilość niskich tonów oraz ich moc zależy od tego na jakiej podstawie leży. Najlepiej, aby była twarda.

Głośnik Bluetooth Nokia MD-12 będzie sprzedawany w kilku wersjach kolorystycznych. Klient będzie mógł wybrać kolor pomarańczowy, zielony, żółty oraz biały. Cena wyniesie 39 euro.

MI się design tego głośnika bardzo podoba. Wygląda na mały i poręczny, oby tylko moc była na odpowiednim poziomie. A Wy co sądzicie o tym produkcie?

źródło: blog Nokia

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama